Hej...
Det er dejligt at se saa mange af jer finder vej til siden. Men jeg har lige spottet en funktion, som sender jer en mail naar vi opdaterer siden :) Op i baren oeverst under "Kontakt" er der mulighed for at skrive sig op til sidens mailligliste. Brug det hvis I har lyst..
Ellers skulle der vaere mulighed for at saette kommentarer paa billeder og beretninger. Feel free.. det goer det kun sjovere for os... Og hvem er "The sweet Dane" fra Gaestebogen...? Mystery gaest ;)
Der er nogen af jer der spoeger til nattelivet hernede.. Vi ville meget gerne kunne berette noget, men det eneste vi har fundet er Kiwi-fugle, bjerge og masser af traeer... meget skuffende. Haaber at der vil vaere noget i Aussi som er vaerd at skrive hjem om.
Jeg vil smutte ind og faa et par timer paa oejet, inden at vi skal videre til Sydney. Flyet letter 6.45...!!!
Mvh. Niels