Det er rigtig dejligt at høre fra dig :) og det lyder som lidt af en tur i er kommet på. ER DU BLEVET TAKLET AF EN HJEMLØS? du kan ikke bare skrive sådan noget der lyder spændende uden at uddybe! hehe hallooo!!
Her går det fint bortset fra jeg er ved at være skør af anatomi og histologi. Jeg hader hader hader det her men 2 uger endnu. you go girl!
Ellers er livet det samme her i københavn selvom jeg for tiden ikke oplever så meget andet en mit værelse, køkkenet og nogle Rasmus´s crib hvis jeg er heldig åhh nu hvor jeg skriver det kan jeg se hvor ynkeligt det er haha
nå men anyways så er der arrangeret fest på køkkenet d. 30 fordi Jakob rejser og Emma har fødselsdag så det bliver fantastisk.
Det var alt jeg havde at fortælle denne gang ;)
pas godt på Kathrine og dig selv selvfølgelig
Knus og kram store søs
1. | Ann |
Rejsesøgemaskinen Travelmarket.dk søger mere end 1.000 websider for at finde den bedste og billigste rejse til dig.