Hej Kamilla!
Har været sammen med din mor i aften og fik så adr. på din blog. Herligt at se billeder "hjemmefra". Glæder mig til at høre mere og evt. udveksle Zambia-erfaringer, hvis du har lyst. Du er bare god til at tage billeder.
Kærlig hilsen Solvejg
5. | Solvejg, Løgstør |
Kære Kamilla.
Du er sej - og en rigtig god fortæller !
Ja ! Det kan være vanskeligt at være høflig og følge sædvane i en fremmed kultur, men du forsøger da i det mindste.
Har desværre først nu opdaget, at jeg kan tilmelde mig dine beretninger. Nå ! Du skal vel ud igen engang :-)
Skønt at vide, du er sammen med dine søstre nu.
Kærlig hilsen Ilse
4. | Ilse |
Hej Kamilla.
De er så fine, dine billeder. Jeg håber du har det godt dernede.
Knus Ole
3. | Ole |
Hey Kami!!
Ih hvor nogle helt fantastiske billeder! Sidder her og lapper det hele i mig. Nøj hvor ser det godt ud. - Jeg er drøn misundelig. Vil gerne allerede nu bestille tid i januar til en billedaften :)
Glæder mig til at høre mere!
Knus fra Christina
2. | Christina |
Hei Kamilla!
Supert å høre fra deg! Håper du har det bra. Ønsker deg absolutt alt godt på din store reise gjennom Sør-Afrika og til Zambia.
Vennlig hilsen,
Klem.
Hans Chr.
1. | Hans Christian Kjølseth |
Rejsesøgemaskinen Travelmarket.dk søger mere end 1.000 websider for at finde den bedste og billigste rejse til dig.